Ze kwam even op bezoek, vanuit het nabijgelegen bos. Te laat voor de vogeltelling, maar wel opgemerkt, dit kleine-bonte-spechtvrouwtje. Een flink exemplaar dat rustig knabbelde van de lekkernijen die klaar staan. Haar verloofde kwam ook nog even kijken maar was te snel voor de camera.
Lid van
Top berichten & Pagina’s
- Mijn vissen zijn verdwenen
- Freesvak gevreesd
- Doe mij maar een mazoet – bier met cola
- Een tien met een griffel!
- Helemaal vergeten – steno methode Groote
- De tweede corrector
- Schandaal aan het keizerlijk hof van Wilhelm II
- Over het hoofd gezien – 'De lijst van al mijn wensen' – Grégoire Delacourt
- In het holst van de nacht …
- De odalisk is weer terug
Blog statistieken
- 341.553 hits
Het feit dat ik er ook twee keer per jaar (dat hoop ik tenminste dat het voortduurt) zo’n beest in mijn boom zie brengt mij altijd in verrukking. En brengt mij altijd op de vraag. Wat is eigenlijk de reden dat een grote “kleine-bonte-specht” van een kleine “grote-bonte-specht” als een aparte soort wordt onderscheiden. Wat mist er aan mijn gevoel voor verhoudingen.
LikeLike
De verloofde van de kleine bonte specht zat bij de buren te peuzelen van de vetbol en heb hem kunnen fotograveren.
Géke
LikeLike
Dank buuf voor deze aanvulling.
LikeLike
Het is mij al een paar jaar opgevallen: doorgaans heb ik veel vogels in de tuin, maar tijdens het weekend van de vogeltelling is het beduidend minder. Vreemd….
LikeLike
nog nooit het genoegen gehad,
wel eksters, mezen, en vinken heel af en toe
en hoe zo verloofd? doen ze niet aan boterbriefjes?
LikeLike